Будуємо тири, стрільбища, стрілкові площадки.

Наша компанія пропонує будівництво та обладнання тирів з початку розроблення технічного завдання до введення об’єкта в експлуатацію по всій території України.

Тири та стрільбища. Як побудувати тир. Будівництво стрілкового тиру. Як відкрити тир.

Ми пропонуємо:

Будівництво тиру чи стрільбища, поставку та встановлення мішеного обладнання, мішених та електронних установок для вогнепальної та  пневматичної зброї, встановлення стрілкових кабін, універсальних стрілкових столів, а також поставку та монтаж секційних куле уловлювачів 3-го та 5-го класів захисту.

Ви отримуєте:

Готовий стрілковий тир чи стрільбище, правове супроводження функціонування об’єкту.

З чого потрібно розпочати?

В першу чергу звернутися до фахівців нашої організації. Ми побудуємо тир любої складності для стрільби вашими працівниками тілоохоронцями, охоронниками, персоналом організації,  чи зайняття підприємством комерційною діяльністю. Наша компанія розробить проект та все погодить з вами.

1. На етапі зустрічі з замовником встановлюються основні вимоги та побажання до обладнання та оснащення тиру, в перелік яких входить – вид стрільби, категорія вогнепальної зброї, яка планується використовуватись в тирі, дистанція стрільби (min/max), рівень звукоізоляції, а також ряд питань пов’язаних з технічним обладнанням тиру. Отримуємо технічне завдання (ТЗ) на проектування.

2. Після погодження та затвердження ТЗ проводяться перед проектні роботи з підготовкою та наданням ескізів та плану тиру, надається попередній розрахунок вартості на будівництво. На цьому етапі разом з замовником коректується сам проект та вартість будівництва.

3. Будівництво здійснюється, як правило, спеціалізованою будівельною компанією, яка має відповідний досвід виконання робіт. В деяких випадках можлива будівельна компанія замовника, однак при цьому збільшується вартість авторського нагляду за будівництвом.

4. Замовник може заказати послугу по допомозі в оформленні документації для отримання дозволу його функціонування. Можливий підбір кваліфікованих фахівців для роботи в тирі, їх навчання на першому етапі.

5. Після закінчення будівництва та введення тиру в експлуатацію, можливе укладання договору на супроводження та обслуговування об’єкту.

Для чого потрібен тир?

Тілоохоронцям, суб’єктам охоронної діяльності в складі наявної матеріально-технічної бази підприємства для підтвердження відповідного статусу підготовки власного персоналу охорони в тендерних торгах, чи для ведення комерційної діяльності.

Розглянемо основні елементи тиру:

1. Галерея тиру – складається з вогневого рубежу, поділеного на стрілкові місця, вогневої зони (галереї), зони мішеної обстановки, куле уловлювача, судейської зони, зони представників команд та можливої глядацької зони.

1.1. Вогнева зона з мішеною обстановкою та кулеулавлювачами.

1.2. Вогневий рубіж з чотирьма стрілковими місцями та зоною судей. В даному випадку глядацька зона відділена куленепробиваємим склом класа СК-4.

2. Допоміжні та підсобні приміщення – кімната для зберігання зброї та боєприпасів, тренувальна, кімната для суддів, приміщення для інвентаря, туалет та інше.

2.1. Кімната для зберігання зброї та боєприпасів. В даному випадку надана кімната-сейф.

2.2. Робочий тамбур з робочим місцем охоронника, обладнаним сигналізацією та відео наглядом.

Robochij-tambur

3. Можливі варіанти відкритих стрільбищ