ТОВ "ЦЗБ "ЄВРОПЕЙСЬКИЙ"


1) Якість надання послуг.

2) Професіоналізм, компетентність, досвід фахівців.

3) Конфіденційність.

4) Виконання послуг (під ключ).

5) Правове супроводження клієнта:

– Своєчасне інформування щодо змін законодавства.

– Виконання законодавства щодо наявності матеріально-технічної бази.

– Моніторинг наявності скарг, повідомлень, відносно діяльності клієнта.

– Захист інтересів в Експертно-апеляційній раді та судових інстанціях.

– Аудит діяльності та захист інтересів перед контролюючими органами.

1. Консультації та правовий супровід з питань ліцензування охоронної діяльності.

2. Повідомлення Замовника щодо здійснення відносно нього планових (позапланових) заходів державного контролю (нагляду) у сфері провадження охоронної діяльності.

3. Захист прав та інтересів Замовника в Експертно-апеляційній раді при Державній регуляторній службі України (далі-Рада) відносно розгляду скарг щодо діяльності Замовника, з метою мінімізації ризиків позапланових контролів (наглядів).

4. Аудит ліцензійної діяльності Замовника, усунення ризиків відповідальності Керівника Замовника, передбаченої ст. 164 ЗУ “Кодекс України про адміністративні правопорушення” (порушення порядку провадження господарської діяльності).

5. Захист прав замовника в Раді, відносно відповідачів (суб’єктів господарювання), які своєю діяльністю порушили законні права та інтереси Замовника, нанесли йому матеріального та морального збитку.

6. Надання практичної допомоги щодо організації захисту прав та майнових інтересів клієнтів Замовника.

7. Оцінка ризиків Замовника щодо укладання договірних відносин з фізичними та юридичними особами, майно, цінності тощо, яких перебуває в стані судових оскаржень, на час укладання договірних відносин, у яких відсутні правові аспекти щодо володіння, користування та розпорядження цим майном. Вивчення стану та надання практичної допомоги щодо можливості укладення договірних відносин в рамках діючого Законодавства.

8. В інтересах Замовника оскарження дій чи бездіяльності контролюючих органів.

9. Надання практичної допомоги в підготовці матеріалів для отримання ліцензій на здійснення господарської діяльності.

10. Негайне інформування Замовника про зміни у законодавстві відносно ведення охоронної діяльності, своєчасне приведення нормативної та матеріально-технічної бази підприємства до вимог Законів та норм.

11. Консультації та правовий супровід з питань ліцензування господарської діяльності з виробництва та ремонту вогнепальної зброї невійськового призначення і боєприпасів до неї, холодної зброї, пневматичної зброї калібру понад 4,5 міліметра і швидкістю польоту кулі понад 100 метрів на секунду, торгівлі вогнепальною зброєю невійськового призначення і боєприпасів до неї, холодної зброї, пневматичної зброї калібру понад 4,5 міліметра і швидкістю польоту кулі понад 100 метрів на секунду; виробництва спеціальних засобів, заряджених речовинами сльозоточивої та дратівної дії, індивідуального захисту, активної оборони та їх продажу.

12. Проектування, будівництво та відкриття стрілецьких тирів, стрільбищ, мисливсько-спортивних стендів.

13. Консультації та правовий супровід з відкриття об’єктів дозвільної системи.

14. Консультації з питань придбання, зберігання, обліку, перевезення вогнепальної зброї, бойових припасів та спеціальних засобів юридичними особами.